بنر پلاسینگ
قوانین کپی رایت

اگر تصمیم دارید محتوای ارائه شده توسط “یک سلام” را در وبلاگ یا وب سایت خود به اشتراک بگذارید باید، تمام مقالات و آموزش های این وبلاگ را  به صورت اختصاصی تحت حمایت برند “یک سلام” تهیه و ارائه می گردد و همواره سرمایه گذاری های بسیاری فراوانی در تولید محتوا در این وبلاگ انجام می شود، بنابراین در هنگام باز نشر محتوای قرار گرفته شده در این وبلاگ حتما میبایست قوانین زیر را رعایت کنید:

  1. از کپی و رایت کردن مطالب به صورت مستقیم جدا خودداری بفرمایید، حتما تصاویر و ویدئو های مقالات را بر روی هاست وبگاه خود آپلود کنید و رسانه ها را از طریق یک سلام خود نمایش دهید، چرا که ممکن است در آینده به دلیل سیاست های فنی امنیتی لود شدن رسانه های پیک سلام از سایر وب سایت ها مسدود گردند و در این صورت وب سایت نشر کننده محتوا با مشکل مواجه خواهد شد.
  2. از اعمال تغییرات در ابتدا و انتهای مقالات که مرسوم است و بازنشر آن ها جدا خودداری بفرمایید.
  3. از حذف کپی رایت (واتر مارک تصاویر) و بازنشر آن ها جدا خود داری کنید، چرا که تصاویر وب سایت توسط روش های تگ گزاری می شوند و کپی از آن ها باعث جریمه شدن وب سایت نشر دهنده در موتور های جستجوگر گوگل خواهد شد.
  4. از حذف تیترها و لوگوموشن برند یک سلام از ابتدا و انتهای محتوای ویدیویی جدا خودداری کنید، و باعث نقض حقوق تولید کنندگان محتوای ناب در این پایگاه است.

شرایط صحیح و پیشنهادی در باز نشر محتوا:

محتوای مقالات یک سلام را به صورت کامل را در وب سایت خود قرار دهید و سپس در پایان مقالات درج کنید، منبع: وبلاگ یک سلام ، سپس از انکر تکست یا عبارت وبلاگ “یک سلام” ، به آدرس همان مقاله که استفاده کرده اید لینک دهید، فالو یا نوفالو بودن لینک ها تفاوتی ندارد، و پس از انتشار مقالات ما در وب سایتتان از طریق فرم تماس به ما اطلاع دهید تا از صفحه مربوط به همان مقاله در وبلاگ یک سلام به وب سایت شما به عنوان باز نشر کننده معتبر لینک دهیم و به اعتبار وب سایت شما کمک کنیم.

باز نشر محتوا طبق شرایط گفته شده چه فایده ای برای شما دارد ؟

شاید بپرسید قوانین کپی رایت یک سلام طبق شرایط گفته شده چه فایده ای برای وب سایت شما دارد ؟ طبق قوانین و الگوریتم های جستجوگر گوگل و سایر موتور های جستجو در صورتی که از وب سایتتان به صفحاتی در اینترنت لینک دهید که حاوی مطالب علمی هستند محبوبیت وب سایت شما در موتور های جستجو مشروط به عدم افراط در این کار به صورت جدی افزایش می یابد و در افزایش رتبه سایت شما بسیار کمک می کند.

چگونه از محتوای این پایگاه حفاظت می کنیم ؟

محتوای منتشر شده در این وبلاگ بلافاصله پس از انتشار به صورت دستی به موتور های جستجو معرفی می شوند و از طریق وب سایت های معتبر پین می شوند و در مرحله پایانی توسط شبکه های اجتماعی معتبر سیگنال های پی در پی دریافت می کنند، بنابراین کپی برداری از این پایگاه بدون ذکر منبع حتی بلافاصله پس از انتشار مقاله نیز باعث کاهش اعتبار وب سایت کپی کننده محتوا نزد موتور های جستجو معتبر می شود.

روال برخورد با متخلفین چگونه است ؟

کلیه وب سایت هایی که عمدا یا سهوا، ۴ قانون گفته شده در بالا را به هنگام باز نشر محتوا نقض کنند به Google DMCA ریپورت خواهند شد، DMCA واحد تشخیص محتوای کپی برداری شده می باشد، این واحد از گوگل متعهد شده است که وب سایت های کپی کار را از لیست نتایج خود خارج کند، بر عهده این بخش از گوگل است که به درخواست ما رسیدگی کند و برای محتوای انحصاری وب سایت ها احترام قائل شود.(قوانین کپی رایت)

شما قادر هستین اهداف ما را از راه اندازی پایگاه دانش میزبان فا، در صفحه درباره ما مشاهده کنید و اگر سوالی دارید آن را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع ما برسانید.